Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 328 Görüntülenme

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık

(2024)
Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filminin konusunda Sezar'ın hükümetinden yıllar sonra, bir genç maymunun kendine özgü bir yolculuğa çıkarak kendi tarihine ve geleceğine dair sorgulamalarda bulunduğu bir hikayeye tanıklık ediyoruz. Eski yaşamından koparılarak yeni bir dünyaya adım atan bu genç maymun, kendisine ve türüne ait geçmiş hikayelerle yüzleşme fırsatı buluyor. Cesurca her şeyi sorgulayan kahramanımız, var olan bilgiler ışığında kendi gerçeğini aramak için adımlar atıyor.

Geleceğe dair önemli seçimlerin eşiğindeyken, maymunlar ve insanlar arasındaki potansiyel etkileşimin derinliklerini keşfetmeye başlıyoruz. Tarihin ve geleceğin kesişim noktasında bulunan bu genç maymun, maymunlar ve insanların ortak geleceğini belirlemede önemli bir rol oynuyor.

Bu film, ileri gitseniz bile geçmişi hatırlamanın ve köklerinizi unutmamanın önemini vurgulamanın yanı sıra, yarınlarımızı şekillendirebileceğimiz seçimlerin gücünü de gösteriyor. İzleyicileri, geçmişin ve geleceğin kesişiminde dramatik bir hikayeyle buluşturarak, insan doğası ve yaşamın karmaşıklığı hakkında düşündürücü bir deneyime davet ediyor.

Eğlenceli ve düşündürücü bir deneyim sunan bu film, türler arası ilişkilerin ve toplumlar arası etkileşimin derinliklerine inmemizi sağlıyor. Sonuç olarak, izleyicileri, insanların ve maymunların ortak geçmişini ve geleceğini düşünmeye teşvik ediyor ve bu etkileşimlerin dünya üzerindeki izlerini keşfetmeye çağırıyor. 2024 yapım aksiyon,bilim kurgu, macera türündeki Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filmini türkçe dublaj ve altyazılı izleyebilirsiniz.

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminin Detayları

Yönetmen: Wes Ball
Oyuncular: Freya Allan, Kevin Durand, Dichen Lachman
Diğer Adları: Kingdom of the Planet of the Apes
Yayın Tarihi: 10 Mayıs 2024
Senaryo: Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver

 • Yorumlar
 • Diğer Adları: Kingdom of the Planet of the Apes
  Yayın Tarihi: 10 Mayıs 2024
  Senaryo: Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver

  Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminin Yorumları

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?