Yetişkin Becerileri (2016) - Türkçe Dublaj HD İzle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Yetişkin Becerileri (Adult Life Skills)

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Yetişkin Becerileri (Adult Life Skills)

nna (Jodie Whittaker) çıkmazdadır; 30 yaşına gelmektedir, anneannesinin bahçesinde tek başına bir keşiş gibi yaşamaktadır ve feminist seçmenlerin neden her şeye muhalefet olduklarını merak etmektedir. Günlerini Ayı Yogi?nin ahlaki veya varoluşçu bir nihilist olup olmadığı konulu şeylere kafa patlattığı videolar çekerek geçirir. Ancak çektiği videoları kimseye izletmez ve etrafındaki hiç kimse de bu videoları neden çektiğini bilmez. Doğum gününden 1 hafta önce annesi Anna?ya bir ültimatom çeker ? anneannesinin bahçesindeki inzivasından çıkması, cinsiyetinin ne olduğunu sorgulatmayacak bir saç kesimi yaptırması ve hanesiz bir ergen gibi giyinmeyi bırakmasını ister. Dolayısıyla Anna annesine gitmesini söyler. Ancak günlerden bir gün, okul arkadaşı Anna?yı ziyarete geldiğinde Anna?nın kendiliğinden dayattığı izolasyonunu sürdürmesi olanaksız olacaktır.

Tür: 2016 Filmler, Aile Filmleri, Fantastik, Gençlik Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.2

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?