Spark Bir Uzay Macerası - Türkçe Dublaj HD İzle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Spark: Bir Uzay Macerası

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Spark: Bir Uzay Macerası

13 yıl önce, güç delisi Genel Zhong Bana Gezegenin kontrolünü ele geçirdi ve parçalara sürecinde yırttı. Şimdi parçaları yüzlerce parçaya bölünmüş, Zhong Bana kötü-derebeyi, demir yumrukla. Girin Kıvılcım, genç bir maymun ve arkadaşları, Vıx, bir savaşa hazır tilki ve Yığın, bir teknoloji meraklısı domuz. Kara delik oluşturmak için güç Kraken – bir canavarın olarak bilinen dev bir uzay canavarı yakalayarak evreni ele Zhong gizli planını öğrenir kıvılcım. Eğer Zhong Kraken güç koşum başarırsa, parmaklarının ucunda tarihin en ölümcül silah var ve onu durdurmaya ve arkadaşları Kıvılcım kalmış. Kıvılcım yolculuğu büyük tehlikelerle karşılaşır ve gerçek kimliğini sırrı keşfeder, evrenin uzak ulaştığı için onu alır. Mizah ve kalp dolu, aksiyon dolu bir uzay macera, Kıvılcım büyük bir sorumluluk alır olan bir çocuğun hikayesini ve bu süreçte evrendeki gerçek yerini bulur.

Tür: 2016 Filmler, Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Çizgi Filmler, Gençlik Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 4.4

Etiketler: , , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Spark: Bir Uzay Macerası” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Drasto - 6 ay önce demiş ki:

    Devamı Gelir İnşalah