Snowden izle Tr Altyazılı HD Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Snowden izle Tr Altyazılı HD

6

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan Kubo ve Sihirli Telleri 2016 izle Türkçe Altyazılı başlıklı filmimizde Kubo and the Two Strings 2016 türkçe altyazılı izle, Kubo ve Sihirli Telleri ve Kubo ve Sihirli Telleri 1080p hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Snowden izle Tr Altyazılı HD

2016 yapımı bir biyografi filmdir. Edward Snowden (Joseph Gordon-Levitt) askerde iki bacağını da sakatlaması sonucu zorunlu olarak terhis edilir. Ülkesine hizmet etmek için yanıp tutuşan bu genç, şansını bir de CIA’den yana kullanmayı dener ve elemeleri üstün başarıyla geçer. CIA’deki özel bir birim insanların e-postaları, yazışmaları gibi tüm internet ortamı hareketlerine bakarak, cep telefonu ve web kamerası ile takip ederek herkesi izlemekte ve bir profil oluşturmaktadır. Fullfilmvakti.com iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2016 Filmler, Altyazılı Filmleri, Biyografi, Dram Filmleri, Filmler, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 Almanya, ABD, Fransa

IMDB Puanı: 7.4

Etiketler: , , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Snowden izle Tr Altyazılı HD” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. Merfe - 12 ay önce demiş ki:

  Denizli

 2. uşak - 11 ay önce demiş ki:

  izleyin derim

 3. güzel - 10 ay önce demiş ki:

  Aksaray

 4. Kır - 10 ay önce demiş ki:

  hakkını vermiş bizi teşekkür etmek düşerrr

 5. LEvge - 10 ay önce demiş ki:

  teşekkürlerr

 6. Merdn - 10 ay önce demiş ki:

  Adamlar yapıyor arkadaş bizim kiler

 7. serpil - 9 ay önce demiş ki:

  Çorum

 8. Bozaa - 8 ay önce demiş ki:

  izleyin derim