Prison Break 4. Sezon Tüm Bölümler 720p ( Türkçe Altazılı ) izle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Prison Break 4. Sezon Tüm Bölümler 720p ( Türkçe Altazılı ) izle

13

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinBir önceki filmimiz olan TEEN WOLF 3 .SEZON TÜM BÖLÜMLER 720P TÜRKÇE ALTYAZI HD İZLE başlıklı filmimizde teen wolf 3.sezon1080p full izle, teen wolf 3.sezon1080p izle ve teen wolf 3.sezon240p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Prison Break 4. Sezon Tüm Bölümler 720p ( Türkçe Altazılı ) izle

Cehennemden farksız Panama cezaevi Sona’dan kaçmayı başaran kardeşler MICHAEL SCOFIELD (Wentworth Miller) ve LINCOLN BURROWS (Dominic Purcell), hayatlarını mahveden Şirket adındaki karanlık örgüt karşısında adaletin peşindedirler. Şirket, Michael’ın sevdiği kadın DR. SARA TANCREDI’nin (Sarah Wayne Callies) ölümünden de sorumludur. İntikam peşinde koşan Michael, kendini Los Angeles’ta bulur. Orada Şirket ajanı GRETCHEN / SUSAN B. ANTHONY’nin (Jodi Lyn O’Keefe) Sara’nın hâlâ hayatta olduğunu söylemesi üzerine dünyası alt üst olacaktır. Gerçekten özgür kalabilmek için ne yapmaları gerektiğini fark eden Michael ve Lincoln, Sara’yı bulmaya ve örgütün kara kaplı defterini çalarak Şirket’i çökertmeye karar verirler. İç Güvenlik Bakanlığı ajanı DON SELF’in (Michael Rapaport) de yardımlarıyla bu görevi yerine getirmek üzere tanıdık yüzleri bir araya toplarlar: MAHONE (William Fichtner), SUCRE (Amaury Nolasco), BELLICK (Wade Williams) ve bilgisayar uzmanı ROLAND GLENN (James Hiroyuki Liao). Ne yazık ki kardeşlerin bir yandan da Şirket’in tetikçisi WYATT’tan (Cress Williams) kaçmaları ve serbest kalan T-BAG’i (Robert Knepper) bulmaları gerekmektedir. Önlerindeki en büyük zorluğu aşmalarında onlara yardım edecek hayatî ipuçları, bunun henüz farkında olmayan T-BAG’in elindedir. Michael ve Lincoln, çok geçmeden bir binadan kaçmaktan daha zor olan tek şeyin, bir binaya girmek olduğunu göreceklerdir.

Tür: 2009 ve Önceki Filmler, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmleri, Dram Filmleri, Filmler, Gerilim Filmleri, İMDB 7.0+, Prison Break, Suç Filmleri

Yapım: 2008 - ABD,

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Bobby Roth, Kevin Hooks,

Oyuncular: Wentworth Miller, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, Dominic Purcell, Amaury Nolasco, William Fichtner, Jodi Lyn O'Keefe, Mark Pellegrino, Marshall Allman, Paul Adelstein,

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Prison Break 4. Sezon Tüm Bölümler 720p ( Türkçe Altazılı ) izle” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. FullFilmvakti - 1 sene önce demiş ki:

  Linkler Güncellenmiştir. Linklere Alternatif Player de eklenmiştir. İyi Seyirler.

 2. Serhan - 1 sene önce demiş ki:

  Film hoşuma gitti yinede izlenir.

 3. Bartu - 1 sene önce demiş ki:

  gayet iyiydiii

 4. Alperen - 1 sene önce demiş ki:

  Selam film güzldi

 5. Bora - 1 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler güzel olmş

 6. tugce - 1 sene önce demiş ki:

  Adamlar yapıyor arkadaş bizim gibiler mi

 7. Ez - 1 sene önce demiş ki:

  Eline koluna sağlık

 8. Acunay - 1 sene önce demiş ki:

  sitenize bayıldım cok güzel admin

 9. Amaç - 1 sene önce demiş ki:

  Malatya

 10. Adın - 1 sene önce demiş ki:

  admin adamsın yine zamanında

 11. Pervin - 1 sene önce demiş ki:

  film kesinlikle izlenir derim arkadaşlar