PRISON BREAK 2. SEZON TÜM BÖLÜMLER 720P ( TÜRKÇE DUBLAJ-ALTYAZI ) IZLE Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

PRISON BREAK 2. SEZON TÜM BÖLÜMLER 720P ( TÜRKÇE DUBLAJ-ALTYAZI ) IZLE

36

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinAlternatif

Bir önceki filmimiz olan PRISON BREAK 1. SEZON TÜM BÖLÜMLER 720P ( TÜRKÇE DUBLAJ-ALTYAZI ) IZLE başlıklı filmimizde PRISON BREAK 1. SEZON 1080p full izle, PRISON BREAK 1. SEZON 1080p izle ve PRISON BREAK 1. SEZON 240p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
PRISON BREAK 2. SEZON TÜM BÖLÜMLER 720P ( TÜRKÇE DUBLAJ-ALTYAZI ) IZLE

Bu sezon kahramanların kaçtıktan sonra yaşadıklarını konu edinir. Mahkumlar hapisten başarılı bir şekilde kaçarlar ve hepsi Charles Westmoreland’in Tooele Utah’da gömdüğü 5 milyon doların peşine düşer. Ancak onları, FBI ajanı Alexander Mahone (William Fichtner) takip etmektedir. Serinin yaratıcısı Paul Scheuring, ikinci sezonu, başrollerinde Harrison Ford ve Tommy Lee Jones’un yer aldığı Kaçak filminin sekiz firarili hali olarak tanımlıyor ve yine bir cezaevi firarını konu edinen Büyük Kaçış filminin ikinci yarısına benzetiyor. Kaçakların her biri kendi amaçlarını gerçekleştirmek için Birleşik Devletler’in çeşitli bölgelerine yolculuk ederken, hemen bir adım peşlerinden takip eden kanun koruyucuları ve ödül avcıları ise hepsinin işini zora sokuyor. Lincoln Burrows’a kurulan komplonun sahibi ‘Şirket’ (The Company) ise bu sezonda daha aktif ve amacı firari Lincoln Burrows’un infazını bir an evvel gerçekleştirmek. iyi seyirler dileriz.

Tür: İMDB 7.0+, Prison Break

Yapım: 2006 - ABD

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Bobby Roth

Oyuncular: Wentworth Miller, Demi Lovato, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, Dominic Purcell, Amaury Nolasco, William Fichtner, Peter Stormare, Holly Valance, Robin Tunney, Marshall Allman, Paul Adelstein, Wade Williams, Rockmond Dunbar,

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

İntikam izle

IMDB Puanı: 7.1

The Post izle

IMDB Puanı: 7.3

Felaket Sanatçı izle

IMDB Puanı: 7.6

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“PRISON BREAK 2. SEZON TÜM BÖLÜMLER 720P ( TÜRKÇE DUBLAJ-ALTYAZI ) IZLE” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. FullFilmvakti - 3 sene önce demiş ki:

    Linkler Yenilenmiştir. İyi Seyirler Arkadaşlar.

  2. FullFilmvakti - 3 sene önce demiş ki:

    Tüm Linkler Düzeltilmiştir. Fullfilmvakti.com iyi seyirler diler.

  3. FullFilmvakti - 1 sene önce demiş ki:

    linkler güncellenmiştir. Her Bölüme Alternatif ikinci player eklenmiştir.