My Pretend Girlfriend izle 720p Türkçe Altyazılı HD Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

My Pretend Girlfriend izle 720p Türkçe Altyazılı HD

1
( Yüksek Kalite ) ODLPart 1 ODLPart 2 TekPart Part 1 Part 2 FragmanYorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan Göklerin Hakimi 2004 izle 720p Türkçe Dublaj HD başlıklı filmimizde Göklerin Hakimi 1080p izle, Göklerin Hakimi 240p izle ve Göklerin Hakimi 360p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
My Pretend Girlfriend izle 720p Türkçe Altyazılı HD

2014 yapımı bir romantik filmidir. Noboru okulda hiç havası olmayan basit birisidir. Onun tersine Miyazaki okulun havalı ve herkesçe beğenilen öğrencisidir. Miyazaki’nin iki tane kız arkadaşı vardır: Momose ve Tetsuko. Momose ve Tetsuko iki değişik kişiliğe sahip kişilerdir. Momose derslerinde son derece başarılı zeki bir kızdır. Tetsuko ise zengin bir aileye sahip, okulda popüler bir kızdır. Bir gün Miyazaki, Momose ile yakalanır. Tetsuko ile ilişkisini sürdürmek için Noboru’dan Momose ile numaradan sevgili olmasını ister. İkisi de bunu kabul etmek zorunda kalır. Böylece Noboru ve Momose okuldaki herkesin önünde sevgili gibi davranmaya başlarlar. Anack zaman geçtikçe Noboro, hâlâ Miyazaki için duygular besleyen Momose’ya karşı farklı duygular hissetmeye başlar. Fullfilmvakti.com iyi seyirler diler.

Tür: 2014 Filmleri, Altyazılı Filmleri, Filmler, Gençlik Filmleri, İMDB 7.0+, Romantik Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014 - Japonya

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Saiji Yakumo

Oyuncular: Akari Hayami, Anna Ishibashi, Asuka Kudô, Hikaru Momose, Osamu Mukai

Etiketler: , , , , , ,

BENZER FILMLER
Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

Sun Dogs izle

IMDB Puanı: 6.3

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?