Mavi Kapının Arkasında (2016) - Türkçe Dublaj Full İZLE Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Mavi Kapının Arkasında (Behind The Blue Door)

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Mavi Kapının Arkasında (Behind The Blue Door)

Mavi kapının arkasında – hayallerinizin ötesinde bir macera. Başka bir Polonyalı çok satan çocuk kitabı oldukça Mavi Kapıyı, çocuklar ve eğitmenler arasında bir favori Arkasında gibi ekranı için düzenlenmiştir. Adaptasyon, Mariusz Paleja yönetmen, olağanüstü bir yolculuğa izleyiciler alır. Çocuklar ilginç kahramanlar, gizemli canavarlar ve yeni arkadaşlar aşk: her şey renkli, büyülü kuşlar vardır. Uyumadan önce gözlerini kapattığında gördüğün dünya. Sihirli kapılar içinde yaşayabileceği kadar gerçek rüyalar dünyası neden bu kadar heyecan verici yapman bile çok gizemli keşfetmek ve özlemek. Mavi Kapının arkasında gibi ivme ve epik özel efektler ile yapılacak ilk Polonya filmi ve her yaştan insana hitap emin olabilirsiniz. Filmin ana temalarından biri ebeveyn sevgi en büyük güçtür.

Tür: 2016 Filmler, Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Editör Önerisi, Fantastik, Gençlik Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 7.2

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?