Manda Yuvası ( KOMEDİ ) Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Manda Yuvası ( KOMEDİ )

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki filmimiz olan CANAVAR AVI – MONSTER HUNT 2015 TÜRKÇE DUBLAJ İZLE başlıklı filmimizde CANAVAR AVI 1080, Canavar Avı 2015 ve CANAVAR AVI 720 hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Manda Yuvası ( KOMEDİ )

Kastamonu’dan İstanbul’a göçen Aşur, inşaat sektöründe minik hesaplar peşinde koşup dolandırıcılık yaparak geçinen bir adamdır. Aldığı tadilatları bir cinsli beceremeden yarıda vazgeçip ödemelerini de alarak ortadan kaybolur. Bu surattan başı paralarını kaptıran müşteleriler ve ücrertlerini ödemediği emekçilerle tasaya girmektedir. Bu surattan yaşamı yeni tezgahlar hazırlarken, dolandırdığı insanlardan kaçma tasarılarıyla da geçmektedir. Konutta da karısıyla arası sarih olan Aşur, yaşadığı bu kentten sıkıldığı anlarda Kastamonu’dan kendi hemşehrilerinin takıldığı kahveye gider.Yeniden bu ziyaretlerden birinde, internet üzerinden kamerayla kendi köyünü izleyebileceği bir platformdan haberdar olur ve uygulamayı açtığında babadan kalma, terk edilmiş konutlarında başka birinin yaşadığını fark eder. Aşur yeniden konutta müzakerelerin yaşandığı bir gün, köye dönmeye ve evini hakimiyet etmeye karar verir. Köye vardığında evinde yaşayan bireyin Greenpeace abonesi olan Vedat isminde biri olduğunu bilir. Başta aralarında münakaşalar yaşansa da zamanla köylerini bekleyen HES tehhdidi ve etraf meseleleriyle yüzleşmeye, buna karşı tüm köylü birleşmeye karar verirler.Tiyatro ve televizyon oyuncusu İlyas İlbey’in rejisörlüğünü üstlendiği komedi filmi, sanayileşme ile beraber kırsal kesimde yaşanmaya başlanan metamorfoz sürecini insan ve etraf açısından ele alıyor.

Tür: 2015 Filmleri, Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Gülbin Aydın

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Sun Dogs izle

IMDB Puanı: 6.3

Aile Evi izle

IMDB Puanı: 5.5

Çarşamba 04:45 izle

IMDB Puanı: 6.8

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?