Krallık – The Kingdom izle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Krallık – The Kingdom izle

0

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Krallık – The Kingdom izle

“Krallık”, 12 Mayıs 2003’te Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da meydana gelen eşzamanlı bombalamaları takiben yaşayan insanları anlatıyor. Riyad’daki terörist saldırı sonrasında harekete geçen FBI yetkilileri, birçok masum Amerikalı sivilin korumak ister , bu saldırının sorumluluğunu üstlendi ve rakip istihbarat ajanlarıyla çalışabilmek için bu ülkeye özel bir kayıp ekibi gönderdi. Seçkin casus grupları ile uyanık olan özel casus Ronald Fluery, hayatının en güçlü misyonu olan Jamie Foxx ile yüz yüzedir. Janet Mayes Jennifer Garner, Adam Leavitt Jason Bateman ve Grant Sykes ‘Chris Cooper, Ronald Fluery, bir hafta gizlice başlayabilmeleri için terörist hücreye itti. Ancak Suudi Arabistan artık çok farklı bir kültür, mucizevi hava sıcaklığı ve siyaset labirentinde bir tuzağa düşmüş. Şimdi muhbir ve ortakları tarafından verilen bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeye başladılar. Yerel düzenleyicilerin desteklerden çok daha sıkıntılı olduğu bir mahallede, Fluery’nin merkezi olarak alkışlanan bir Suudi polis kaptanı tarafından yararlanılması bekleniyor. Doğru yolda ilerlemeye başlayan FBI casusları, düşman kuvvetlerini ezecek darbeyi indirmek üzere.

Tür: 1080p Filmler, 2009 ve Önceki Filmler, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gizem, İMDB 7.0+, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Peter Berg

Oyuncular: Jennifer Garner, Jamie Foxx, Jason Bateman, Minka Kelly, Ashley Scott

Etiketler: , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?