Koca Ayak Ve Oğlu (2017) - Türkçe Dublaj HD İzle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Koca Ayak Ve Oğlu

8
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Koca Ayak Ve Oğlu

Genç yabancı Adam uzun süredir kayıp olan babası arkasındaki gizemi ortaya çıkarmak için, efsanevi Kocaayak başkası olduğunu öğrenmek için sadece epik ve cesur bir arayış ortaya koyuyor. Ormanın derinliklerinde yıldır HairCo kendisini ve ailesini korumak için saklıyordu. özel DNA’SI ile bilimsel deneyler çalıştırmak için istekli dev bir şirket. Çok hayal gücünün ötesinde süper güçler ile yetenekli olduğunu baba ve çocuğun ilk küfürden sonra kaybettiği zamanı telafi etme oğlum başlangıç olarak, Adam yakında keşfeder. Ama küçük, HairCo biliyorlar. Adam koca ayak izleri onlara yol açmıştır gibi peşlerinden!

Tür: 2017 Filmler, Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 6.1

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Koca Ayak Ve Oğlu” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. alpay ketçi - 5 ay önce demiş ki:

    eaktakemmemen