İlk Kursun – First Kill izle hd Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

İlk Kursun – First Kill izle hd

1

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
İlk Kursun – First Kill izle hd

Broker Wall Street’te çok şey yapan Will Heiden Christensen, oğlu Danny’nin ve eşinin gençleriyle birlikte küçük bir tatil başlattı. Oğlu avlanırken adamın eline geçtiğini görür, ancak adam hayat vermez ve onu eve getirerek daha iyi hale getirir. Ancak iyileşirken oğlu özlüyor. Bu Levi adam zaferli bir soygun için vuruldu ve parayı bulmak için fidye altındaki Danny’yi kaçırdı. Oğlu kurtarmak için soygun sona erdirmekten başka şansı olmayan Will, deneyimli polis şefi Howell Bruce Willis ile karşı karşıya gelecek.

Tür: 2017 Filmler, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmleri, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 4.3

Yönetmen: Steven C. Miller

Oyuncular: Hayden Christensen, Bruce Willis, Gethin Anthony, Megan Leonard, Ty Shelton

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

Sun Dogs izle

IMDB Puanı: 6.3

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?