Hititya Madalyonun Sırrı izle HD Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Hititya Madalyonun Sırrı izle HD

0
( Yüksek Kalite ) TEK PART TEK PART TEK PARTYorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Hititya Madalyonun Sırrı izle HD

Merkezden kaybolmuş bir şekilde kaybolan üç kız kardeş, bir gün Hititya’da belli bir dünyada buluyorlar. Burada, özel çabalar gösterdiklerini, annelerinin bir tanrıça olduğunu ve dünyanın sadece makizden kurtarılabileceğini biliyorlar. Ancak, bu riskli maceralar sadece onlar için değil. Hitit ulusunun tutsakları Zabab ile görüşen kardeşlerden üçü, esir çocukları ve ustaların efendileri, içinde en büyük kalkan bulunduğunu bulacaklar. Kurtarma başarılı olacak mı? Güçlükleri aşmak, iyilik, sevgi ve cesaret keşfetmek için kararlı olan üç çok farklı kardeşin hikayesi

Tür: 2013 Filmleri, Aile Filmleri, Fantastik, Macera Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 3.7

Yönetmen: Ulaş Cihan Şimşek

Etiketler: , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Taş Kalpli izle

IMDB Puanı: 6.0

Aşram izle

IMDB Puanı: 5.1

All Girls Weekend izle

IMDB Puanı: 4.6

Dev Avcısı izle

IMDB Puanı: 6.6

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?