Halo 4: Şafağa Kadar Hücum izle 720p Türkçe Dublaj HD Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Halo 4: Şafağa Kadar Hücum izle 720p Türkçe Dublaj HD

5

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan Güvenlik Duvarı, Firewall - 1080p 720p Türkçe Dublaj HD başlıklı filmimizde Güvenlik Duvarı 1080p full izle, Güvenlik Duvarı 1080p izle ve Güvenlik Duvarı 720p full hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Halo 4: Şafağa Kadar Hücum izle 720p Türkçe Dublaj HD

2012 yapımı bir bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Günümüzden yıllar sonra insanoğlu artık uzayın değişik yerlerinde kolonişmeye başlamıştır. Ayaklanmaları önlemek için özel askeri öğrenciler eğitim görmektedir. Bu öğrencilerden birisi olan Thomas Laskey’ın bir asker olarak becerilerinden ve savaşla alakalı düşüncelerinden şüphe duyar. Kendisiyle bir iç savaş yaşarken, kısa zaman sonra asıl tehdit başlayacak gezegen uzaylılar tarafından işgal edilecektir. Fullfilmvakti.com iyi seyirler diler.

Tür: 2012 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik, Filmler, Gerilim Filmleri, İMDB 7.0+, Romantik Filmler, Savaş Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Stewart Hendler

Oyuncular: Anna Popplewell , Daniel Cudmore , Ayelet Zurer , Max Carver , Osric Chau

Etiketler: , , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?