Efsanenin Yükselişi Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Efsanenin Yükselişi

1
( HD Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Efsanenin Yükselişi

babası karanlık adamlar tarafından daha küçükken öldürülen bir çocuğun senelerce bunun intikamı ile gelişmesi anlatılıyor. Bu intikam ateşi her geçen gün çocuğun içerisinde kendisi ile beraber gelişmiş ve artık dışa vurulma zamanı gelmiştir.
Bu karanlık adamlar kentte karar sürmeye başladıklarında ise her şey artık gözü pek savaşçımıza kalır. Hakı ve kumpası sağlamak, aynı zamanda da intikam almak için gelecektir.
uzak doğu film bize görsel bir dövüş şöleni sunmaktadır. iyi seyirler

Tür: 2014 Filmleri, 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

IMDB Puanı: 6.6

Oyuncular: Sammo Kam-Bo Hung, Eddie Peng, Luodan Wang

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

Sun Dogs izle

IMDB Puanı: 6.3

6 Balon izle

IMDB Puanı: 6.0

Amatör Filmini izle

IMDB Puanı: 6.5

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?