Blame - Full HD izle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Blame

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Blame

Muhteşem bir şekilde gözetleme kulübesinden kaçmayı başarıyorlar ve şans eseri bir çamur borusu buluyorlar. Bununla birlikte, çamur borusu tamamen boşaltılmış ve içine hiçbir şey kalmamıştır. Yanlışlıkla ses çıkaran ve alarm veren ve onlara karşı “imha ediciler” olarak bilinen birkaç robot gönderen başka bir gözetleme kulesi görünümüne girerler. Grup üyelerinden birine bir imha görevlisi tarafından saldırı ve baş kırıldı. Rakip olduklarını ve kavga edemediklerini anlayınca kaçmaya karar verdiler. Bununla birlikte, Zuru bazılarını kaçırmaktan zorluk çekerken, grubun iki üyesi imha ediciler tarafından öldürüldü. Tae yolculuk eder ve yüksek bir eğimle düşer ve panik içinde ateş edemediği bir imha görevlisince saldırıya uğradı. Zuru atlar ve Tae’yi öldüremeden önce imha ediciyi imha etmeyi başarır, ancak düşer ve çöker. Birkaç daha yok edici onu kovalamaya devam ediyor ve bu mücadelede karşı koyamıyor. Tam o sırada, önünde bir adam gördü, siyah giyindi ve yüzünde birçok yara izi vardı. Küçük bir silah çıkardı ve Zuru’nun yakınında büyük bir lazer ateşledi. Bir duvara patlamadan önce arkasındaki imha edicileri vuran ve yok eden atıştan kaçınıyor. Zuru tekrar kalkar ve güçlü lazerden kurtulan iki imha edici daha Tae ve Fusata tarafından yok edilmeden önce koşar. Film Fullfilmvakti.com da izlenir.

Tür: 2017 Filmler, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik, Macera Filmleri

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 7.1

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

Sun Dogs izle

IMDB Puanı: 6.3

12 Savaşçı izle

IMDB Puanı: 6.9

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?