Baskın izle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Baskın izle

4

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan Beta Test izle 1080p başlıklı filmimizde Beta Test 1080p izle, Beta Test film izle ve Beta Test izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Baskın izle

baskın türkçe özeti: Özel bir operasyon timi, şehir dışındaki sokaklardan birinde aranan bir uyuşturucu tüccarının saklandığı haberini alır ve adamı bulmak için oturduğu binaya baskın düzenlerler. Ancak bu apartmanın her katı değişik suçlularla dolu onlarca katil,hırsız ve çeteyle doludur. Baskın yapılacağı haberini alınmasıyla hepsi birden örgütlenir ve binanın çıkışları kilitlenir.Operasyon timindeki polisler tuzağa getirilir ve büyük kısmı korkunç bi şekilde öldürülür. Birkaç polis yaşamını kurtarmayı başarır ancak yaşamak için 30 katlı ve her katı tehlike dolu binanın en tepesine gitmek zorundadırlar. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2011 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Filmler, İMDB 7.0+, Polisiye Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2011 ABD, Endonezya

IMDB Puanı: 7.7

Oyuncular: Iko Uwais, Yayan Ruhian, Tegar Satrya, Ray Sahetapy, Pierre Gruno

Etiketler: , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Baskın izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Sevgi - 1 sene önce demiş ki:

    Aksiyonun gercekten durmadığı bir film izlemiştim yine izlerim harika izlemeyen üzülür