Bahtiyar Bahtıkara (2017) - Türkçe Dublaj HD izle
video player in page

Bahtiyar Bahtıkara

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Bahtiyar Bahtıkara

Takvimler 20 Temmuz 1972’yi gösterdiğinde 500 bininci Anadolu yerlisi paranın dibine vurmak için Alamanya’nın yolunu tutmuştu. Bir daha dönmeyecek olan kocasını büyük umutlarla Alamanya’ya uğurlayan Nermiye Hanım, yıllarca hasretini çektiği erkek çocuğunu doğurur. Bahtiyar ismini kulağına okumakta hem anası olan hem babası olan Terbiye Hanım’a kalmıştı. Bahtiyar hayırlı bir evlat oldu. Ve bubasının bıraktığı yerden çarkı çevirmeye devam etti. Başka meziyetleri de vardır. Ancak anası bu duruma tam zamanında müdahale etmeyi bildi. Bahtiyar hızla böyüyordu. O büyüdükçe arzuları da böyüdü. Köyün bütün veletleri çelik çomak oynarkene o başka şeylerle oynmayı keşfetmişti. Tabi ki Terbiye Hanım’ın bunlardan da haberi olmiyecekti. Askerden döndüğü gün, bitmek bilmeyen arzularını dizginleyebilmek için anasının kolundan tutduğu gibi kız istemeye götürdü. Meğer Bahtiyar’a kalsa bu iş ilk seferde tamamdı. Emme hayatının en büyük hatasını yaparaktan çocuğu, oğlunu da kocası gibi bir adama kaptırmak istemeyen anasına bıraktı. Terbiye Hanım 36. kez aynı sözü söyledi. Bunu da beğenmedim. Hikaye bu şekilde gelişirken kasabalarına İstanbul’dan gelen bir anne ile kızının hayatlarına girmesiyle yeni bir gönül macerası da başlamış oldu. Bakalım Bahtiyar, Şeytanın bacağını kırıp mürüvetine kavuşacak mı ?
Bahtiyar Bahtıkara filmi adını filmin ana karakterlerinden biri olan Bahtiyar Bahtıkara’dan almıştır. Bahtiyar Bahtıkara hayatı boyunca bir çok kez evlenmeye niyet edip hepsinde de hevesi kursağında kalmış orta yaşın bir tık üstü adamdır. Bir gün Bahtiyar Bahtıkara’nın karşısına Pakize isimli kendi yaşıtlarında bir hanımefendisinin birbirlerinin hayatına dahil olmaları ile gelişen komedi furyasında doğan aşkı anlatıyor.
Bahtiyar Bahtı Kara filmi, yönetmenliğini Ergin Yılmazer yapıp kadraja aldığı senaryosunu İbrahim Bakırhan, Ergin Yılmazer ile Kadir Maraşlı üçlüsünün beraber kaleme aldığı 2017 Türk yapımı yerli komedi filmidir.

Tür: 2017 Filmler, Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 5.1

Yönetmen: Ergin Yılmazer

Oyuncular: Kadir Çöpdemir, Yeşim Salkım, Metin Zakoğlu, Nedim Saban,

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

Sun Dogs izle

IMDB Puanı: 6.3

İntikam izle

IMDB Puanı: 7.1

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?