Annabelle Kötülüğün Doğuşu (2017) - Türkçe Dublaj HD İzle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

Annabelle Kötülüğün Doğuşu

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki filmimiz olan Star Wars 8: Son Jedi izle başlıklı filmimizde star wars 8 full izle, star wars 8 hd izle ve star wars 8 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Annabelle Kötülüğün Doğuşu

Bebekler Samuel Mullins üreticisi karısı Esther ve bir araba çarptı ölen kızı Arı ile mutlu bir aile babası. On iki yıl sonra, Samuel evde kapalı bir yetimhane yetim bir grup kız ve bir rahibe karşılıyor. (Arı ait olan) kapalı bir oda ve Esther oda kızlar için sınırlarının dışında olacağını söyledi. Sakat kız Janice gizlice gece boyunca Arı odasında bir dolap içinde bir bebek görür. Odasında oynuyor ve yakında kötü bir güç tarafından yakalandı. Ne Arı odasında serbest Janice var?

Tür: 2017 Filmler, Gerilim Filmleri, İMDB 7.0+, Korku Filmleri, Psikolojik, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 7.1

Etiketler: , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

Uysal Bir Ruh izle

IMDB Puanı: 7.0

Sun Dogs izle

IMDB Puanı: 6.3

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?