7 Kasa – 7 cajas 2012 Türkçe Altyazılı izle Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).
Display Code [ click to select code ] Copy and paste this code into your page in the position where you would like the ad to be displayed. Note that this code will not function without the above header code being placed in the page as well. May be duplicated in multiple positions, however, each additional copy of the code must be changed to have a unique id and tagid pair (i.e. change avp_zid_123 to avp_zid_123b, avp_zid_123c, and so on).

7 Kasa – 7 cajas 2012 Türkçe Altyazılı izle

0
( Yüksek Kalite ) tekpart tekpart open tekpart Fragman Tek ParçaYorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Bir önceki filmimiz olan YÜKSEK RİSK, STARRED UP İZLE | 1080P — 720P TÜRKÇE ALTYAZILI başlıklı filmimizde yüksek risk1080p full izle, yüksek risk1080p izle ve yüksek risk240p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
7 Kasa – 7 cajas 2012 Türkçe Altyazılı izle

İMDB: 7.2 Paraguay´ın uzun yıllardan sonra çıkardığı bu ilk ticari yapım, içinde ne lüks arabalar ne de büyük patlamalar bulunmasına rağmen ülkesinde gişe rekorları kırdı. Slumdog Millionaire / Milyoner ile karşılaştırılan bu kovalamaca-gerilim filmi, Paraguay gerçeğini 17 yaşındaki Victor´un yaşadığı macera dolu bir günle su yüzüne çıkarıyor. Yoksulluğun göz kırpmadan can aldığı bu sokaklarda, pazar yerinde el arabasıyla hamallık yapan Victor´un en büyük hayali bir gün kendini televizyonda görebilmektir. Victor, görür görmez büyülendiği kameralı cep telefonunu satın alabilmek için, içinde ne olduğunu bilmediği yedi tahta kasayı taşımayı kabul eder. Polis, rakip hamallar ve işvereni peşindeyken, onun için önemli olan tek şey, önce kendi hayatı, sonra da kasaları yerine ulaştırabilmektir. iyi seyirler

Tür: 2012 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Filmler, İMDB 7.0+, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2012

IMDB Puanı: 7.2

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Ganimet

IMDB Puanı: 2017

Küçük Müzisyen

IMDB Puanı: 6.6

Düğün

IMDB Puanı: 7.3

Yeni Yıl Tehlikede izle

IMDB Puanı: 6.4

Diriliş Projesi izle

IMDB Puanı: 5.9

99. Blok izle

IMDB Puanı: 7.2

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“7 Kasa – 7 cajas 2012 Türkçe Altyazılı izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. FullFilmvakti - 1 sene önce demiş ki:

    link ve playerler güncellenmiştir.

  2. Emirgan - 1 sene önce demiş ki:

    herkese selam olsun güzel filmdi